Kuidas osta ?

OSTMISE ETAPID

Tooteid saad tellida külaliskliendina või enne ostu kliendiks registreerides.
Kui esitada tellimuse kasutajaks registreerimata, ei salvestu Kliendi andmeid meie andmebaasis.

Valige välja Teile sobivad tooted, valige sobiv suurus ja lisage need ostukorvi.
Ostukorvis saate tooteid eemaldada vajutades ristiga ikoonile. Edasi saate liikuda ankeeti täitma vajutades “Edasi kassasse”.
Tellimuse esitamisel täitke kohustuslikud andmelahtrid. Kui soovite pakki postiautomaati, on kohustuslikeks lahtriteks ainult nimi, e-mail ja telefoni number.

Kui soovite nüüd kliendiks registreerida, siis võite sisestada linnukese lahtrisse “Loo konto”.

Tellides Eestisse, valige riigiks Eesti.

Tellides Soome, valige riigiks Soome. Postiviisiks tekib teile Smartpost. Rippmenüüst saate valida teile sobiva Smartposti automaadi asukoha Soomes.

Järgmisena saate valida kauba saatmisviisi ning makseviisi. Enne tellimuse lõplikku kinnitamist on võimalik kirjutada müüjale lisainformatsiooni.

KAUBA SAATMISVIISID

Meie e-poes on võimalik kaup kätte saada järgmiste postiteenustega:
OmnivaItella SmarPostDPD Pickup

Vali rippmenüüst sobiv postiviis:

  • Pakk DPD Pickup pakipoodi 2,90 €
  • Pakk Smartposti pakiautomaati Eestis hind 2,90 €
  • Pakk Omniva pakiautomaati Eestis hind 2,90 €
  • Pakk teie valitud postkontorisse hind 4 €
  • Pakk kulleriga soovitud aadressile hind 5,50 €
  • Pakk Smartposti automaati Soomes hind 11 €

Tarneaeg Eesti piires 2-3 päeva, Euroopas umbes 5 päeva ning mujal maailmas 10 päeva.

Pakk postitatakse kolme tööpäeva jooksul peale makse laekumist Krabin OÜ arvelduskontole.

MAKSEVIISID

Peale Teie poolt valitud tingimustel tellimuse esitamist väljastatab Kribin Krabin e-pood viivitamatult Teile tellimuse kinnituse teie poolt märgitud e-postile.

NB! Juhul kui Tellimuse kinnitust ei saabu, palun kontrollige oma rämsposti. Samuti võib juhtuda, et mõned e-posti serverid blokeerivad automaatselt saabuvaid e-maile. Sel juhul saatke märkuandev e-mail, et te pole tellimuse kinnitust saanud Kribin Krabin e-poe e-mailile krabin.info@gmail.com.
Tellimuste eest on võimalik tasuda tellimuse kinnituses olevate andmete alusel, läbi Paypal süsteemi või läbi maksekeskuse tasudes pangalingi või krediitkaardiga.

Valides:

* Arve e-mailile – kohe pärast tellimuse esitamist saabub teie poolt andmetesse kirjutatud e-mailile automaatselt  tellimuse info. Tellimuse info sisaldab teie poolt ostetud toodete maksumust, posti maksumust, ettevõtte pangaandmeid ja kliendi andmeid. Tasumine kauba eest toimub pangaülekandega infos nimetatud pangakontole. Arve maksetähtaeg on 3 päeva. Peale tellimuse tasumist loetakse ost sooritatuks ning Teie tellimus võetakse täitmisele. Juhul kui arve eest ei tasuta kolme päeva jooksul võib Kribin Krabin e-pood tellimuse tühistada. Kui soovite tellimuse makseaega pikendada siis palume sellest teavitada enne maksetähtaja lõppemist aadressil krabin.info@gmail.com. Pikendada on võimalik kuni 7 kalendripäeva.

* Paypal – süsteemis tasudes, peale tellimuse kinnitamist suunatakse teid Paypali keskkonda kus teostate tasumise. Info tasumise kohta tuleb müüjale koheselt. E-mailile saabunud tellimuse info alusel enam tasuma ei pea.

* Tasun pangalingi või krediitkaardiga – siin saate valida 6 erineva pangalingi või kahe krediitkaardi lingi vahel. Info tasumise kohta tuleb müüjale koheselt. E-mailile saabunud tellimuse info alusel enam tasuma ei pea.

KAUBA TAGASTAMINE

E-poest ostetud kaupadele kehtib 14-päevane tagastusõigus alates kauba Kliendini jõudmisest. (Välja arvatud pesu ja ujumisriiete korral). 14-päevase tagastusõiguse korral ei pea Klient tagastamist põhjendama. Tagastatav toode peab olema puuduseta, täiskomplektne, originaalpakendis ja kasutamata.
Klient võib lepingust taganemiseks kasutada taganemisavalduse tüüpvormi (justiitsministri 17.12.2013 määrus nr 41) või esitada Kribin Krabin e-poe e-mailile krabin.info@gmail.com vabas vormis ühemõttelise taganemisavalduse. Kui Klient kasutab taganemisavalduse edastamiseks kribinkrabin.eu veebilehte või e-posti aadressi krabin.info@gmail.com, saadab kribinkrabin.ee Kliendile kinnituse taganemisavalduse kättesaamise kohta.
Taganemisavaldus peab sisaldama järgmist informatsiooni: Kliendi nimi, tellimuse number, tagastatava kauba nimetus ja arveldusarve number.
Lepingust taganemisel tuleb Kliendil ostetud asi viivitamatult, kuid mitte hiljem kui 7 päeva jooksul pärast lepingust taganemisest teatamist, tagastada.Tagastamisel kantakse Kliendile raha tagasi viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva pärast lepingust taganemise teate saamist. Samuti tagastatakse kauba ostmisega seotud postikulu. Kauba tagasi saatmise kulu Kliendile tagastamisele ei kuulu.
Raha kantakse üle samale arvelduskontole, kust toimus selle laekumine Krabin OÜ-le.
Juhul kui peale toote tagastamist ilmneb, et toode ei vasta E-poe Müügitingimuste punktides 7.1 – 7.4 toodud tingimustele, siis raha Kliendile ei tagastata ning tagastatud toode jääb kribinkrabin.eu juurde hoiule. Hoiustamise või Kliendile toote tagastamisega seotud kulud katab Klient.
Kui tagastamisele kuuluv asi ei vasta tellitule, on näiteks vale või defektiga toode, tagastatakse ka tagasi saatmise kulu.

TELLIMISEL OLEVAD TOOTED

Kehtib juhul kui Kribin Krabin e-pood pakub oma toodete seas tellitavaid tooteid.

Tooted ei asu Eestis, vaid tarnitakse hulgimüüja laost 14 päeva jooksul. Vormista soovitud tootele tellimus ja tasu Paypal vahendusel või tellimuse kinnituse alusel pangaülekandega 3 päeva jooksul. Kohe kui kaup saabub meile Eestisse kohale, postitame teile 3 tööpäeva jooksul. Toodetele kehtib 14-päevane tagastus- ja vahetusõigus.

Kui soovid osta kaks toodet – ühe 14-päevase tarneajaga ja ühe laos oleva toote, siis palume arvestada, et kauba postitame peale tellitud toote kohale jõudmist. Kui vajad ühte toodetest kiiremini, palume sooritada kaks erinevat tellimust – laos oleva toote tarnime 3 tööpäeva jooksul.